Autobusové last minute zájezdyLast minute zájezdy mohou mít různé formy dopravy a kromě nejčastějšího leteckého způsobu je na výběr i spousta autobusových zájezdů. Ty jsou častější spíše u bližších destinací, jako jsou např. sousední země, mnoho lidí ale dává přednost autobusové dopravě i do vzdálenějších zemí, třeba i na dovolenou u moře. Často dávají autobusové dopravě přednost třeba lidé, kteří se bojí letět letadlem, i když je to trochu nelogické, protože letecká doprava je mnohem bezpečnější než autobusová. Autobusové zájezdy mívají výhodu i v ceně, na druhou stranu v posledních letech, i díky nízkonákladovým leteckým společnostem, jsou ceny letenek často tak nízké, že mnohdy vyjdou i levněji než jízdenka na autobus.

Letecké last minute zájezdy

Pokud jde o způsob dopravy, tak jednoznačně nejoblíbenější jsou u nás letecké last minute zájezdy. Díky klesajícím cenám letenek, které si zvláště u nízkonákladových společností můžeme koupit za velmi nízké ceny jsou tyto zájezdy velmi populární. Letecké last minute zájezdy se týkají nejen exotických destinací, do kterých by ani jiná forma dopravy nepřicházela v úvahu, ale také bližších zemí, jako je např. Chorvatsko, Bulharsko a další evropské země.

Chorvatsko je evropský stát, který se geograficky nachází na pomezí střední a jihovýchodní Evropy.Poznávací last minute zájezdy

Jasnou většinu last minute zájezdů tvoří pobytové zájezdy k moři, nicméně mnoho lidí upřednostňuje spíše poznávací zájezdy. Zvláště milovníci památek a ti,co se zajímají o historii tak využívají nabídek poznávacích last minute zájezdů, při kterých mohou poznat mnoho krásných pamětihodností a významných míst ve světových metropolích. Poznávací last minute zájezdy bývají často do sousedních zemí, jako je Slovensko, Německo nebo Rakousko, ale velmi častí jsou také země jako např. Francie, Itálie, Španělsko nebo země Beneluxu.

Exotické last minute zájezdy

Mezi nejdražší last minute zájezdy patří pobyty v exotických zemích. V posledních letech však obliba těchto zájezdů roste a čím dál větší množství Čechů tak objevuje krásy dalekých zemí, jako jsou třeba Thajsko, Maledivy, Maroko, Srí Lanka nebo Kapverdské ostrovy. Např. do Maroka se dají sehnat last minute zájezdy i za cenu pod 10 000 Kč.

Last minute letenky

Kromě last minute zájezdů si můžeme na poslední chvíli koupit také samostatné last minute letenky. Nabídka těchto letenek je velmi bohatá a můžeme si je koupit jak u tradičních leteckých společností, tak u těch levnějších nízkonákladových. Last minute letenky najdeme na internetu na mnoha specializovaných stránkách, které jsou neustále aktualizované a vždy na nich nalezneme aktuální informace. Hodně oblíbené jsou u nás zejména letenky do evropských metropolí, jako je Londýn, Paříž nebo Řím. U některých leteckých společností se tyto letenky dají v určitých momentech pořídit i za mimořádně nízké ceny a tak se rozhodně vyplatí sledovat nabídky na internetu – můžeme tak spoustu peněz ušetřit. Díky různým srovnávačům cen si také můžeme porovnat ceny letenek u různých společností a vybrat si z nich takovou, která bude našim potřebám nejvíce vyhovovat.

Aladin předpověď počasí je počítána geografickým rozlišením 4 km.


Reklama:

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!