Dovolená s cestovní kanceláříPokud se vydáváme na zahraniční dovolenou, obvykle si ji kupujeme přes některou z cestovních kanceláří. Těch je v České republice obrovské množství – vybrat si můžeme z nabídky cca 1500 cestovních kanceláří. Pokud však chceme mít jistotu, že o své peníze nepřijdeme, je rozumnější vybrat si z větších a známějších cestovek. Pokud zvolíme prověřenou a spolehlivou cestovní kancelář, která má sjednané pojištění proti úpadku, můžeme být klidnější. Které cestovní kanceláře působící na našem území patří k těm největším a nejoblíbenějším?

-ČEDOK – tato cestovní kancelář, kterou zná snad každý Čech, je zároveň nejstarší cestovní kanceláří u nás vůbec. Byla založena už roku 1920 a stále patří mezi nejpopulárnější cestovky u nás. Dovolená s Čedokem je pro mnoho lidí zárukou kvality – tato cestovní kancelář má u nás největší tradici a nejen díky tomu působí velmi důvěryhodně. V její nabídce si můžeme vybrat z nesmírně pestré nabídky zájezdů jak tuzemských, tak zahraničních, včetně oblíbených last minute zájezdů. Pokud chceme, aby naše dovolená byla v některé z exotických nebo méně tradičních destinací, i pro nás má Čedok široký výběr, ať už pobytových nebo poznávacích zájezdů. Veškeré podrobné informace o nabídce dovolených pak najdeme na stránkách www.cedok.cz.

-EXIM tours – v současné době největší česká cestovní kancelář. Exim Tours je specialistou na všechny typy zájezdů – last minute, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, exotické zájezdy, eurovíkendy, lyžování atd. – dovolená s Exim Tours je vždy zárukou kvality. Společnost vznikla v roce 1993 a postupně zvyšovala svůj podíl na trhu. Nakonec se jí počtem klientů podařilo překonat i do té doby vedoucí Čedok a stala se jedničkou na našem trhu. Kompletní nabídku zájezdů od Exim Tours nalezneme na jejích webových stránkách www.eximtours.cz.-Fischer – další velká cestovní kancelář, která je pro mnoho lidí hlavní volbou při výběru zahraniční dovolené. V minulosti byla tato značka spojená se jménem podnikatele Václava Fischera, který už dnes ale v této cestovní kanceláři nepůsobí a má konkurenční firmu. Nabídka cestovní kanceláře Fischer je velmi pestrá – letní dovolená, zimní dovolená, exotické zájezdy, last minute zájezdy atd. Na bližší informace o této cestovní kanceláři se můžeme podívat pod odkazem www.fischer.cz.

Dovolená na splátky

Spousta Čechů v posledních letech propadla splátkovému nakupování. Na splátky si dnes můžeme koupit spoustu věcí – elektroniku, automobily, nábytek a jiné spotřební zboží. Mezi méně časté produkty, které se kupují formou splátek, ale patří i dovolené. Zvláště některé dražší zahraniční zájezdy si někteří lidé kupují tímto způsobem. Dovolená na splátky je v nabídce mnoha českých cestovních kanceláří, mezi které patří např. Exim Tours, Greece Tours, Blue Style a mnoho dalších.

Dovolená s dětmi

Jiné požadavky mívají na dovolenou samostatně cestující dospělí a trochu jiné zase rodiny s dětmi. Spousta cestovních kanceláří proto nabízí speciální nabídky určené právě pro rodiny, které mají malé děti. Dovolená pro děti je tak jednou z nejvyhledávanějších a všechny velké cestovní kanceláře mají ve své nabídce výhodné zájezdy, které jsou určené i pro ty, co cestují s dětmi. Některé české cestovní kanceláře se navíc specializují vyloženě na zájezdy pro rodiny s menšími dětmi – patří mezi ně např. cestovní kancelář Domeček.

Dovolená pro seniory

Zvýhodněné nabídky ale nejsou jen pro ty nejmenší. Mnoho cestovních kanceláří má ve svém portfoliu produktů i speciální zájezdy nebo akce pro dříve narozené a dovolená pro seniory už není žádnou výjimkou. Zvýhodněné zájezdy pro seniory nabízí např. cestovní kanceláře Fischer nebo Canaria Travel a alternativou je také cestovní agentura Senior Agency, která se zaměřuje výhradně na tento druh klientů.


Reklama:

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!