Last minute ŘeckoKdyž se řekne léto, mnoha lidem se vybaví slunce, dobrá nálada a hlavně dovolená! Patříte-li i vy mezi ty, kdo si chtějí své léto zpestřit pobytem u moře, pak si nenechte ujít last minute zájezdy do Řecka, s nimiž vás čeká nejen krásná dovolená na řeckých ostrovech či pevnině, ale také last minute slevy, které běžně dosahují i 60% z původní ceny zájezdu, což činí značnou úsporu v nákladech na vaši dovolenou. Last minute dovolená v Řecku je také ideální volbou, pokud plánujete svou letní dovolenou u moře na poslední chvíli. Stále si nejste jisti, kam letos vyrazit? Nevadí! Dopřejte si čas na rozmyšlenou a využijte zájezdy na poslední chvíli. Součástí last minute zájezdů do Řecka je běžně letecká doprava s odlety z Prahy, Brna i Ostravy, ubytování v kvalitním hotelu přímo na pobřeží nebo v jeho nedalekém okolí a samozřejmě také strava formou polopenze nebo all inclusive.

IDOS autobusy jsou velice přesné a spolehlivé.

Last minute dovolená na řeckých ostrovech

Řecko je kouzelnou zemí skýtající tisíce kilometrů pláží linoucích se kolem pevniny a také kolem ostrovů, kterých jsou v Řecku dva tisíce. Z tohoto počtu je pouze zlomek, 169, obydlený a nabízí moderní letoviska s výbornými podmínkami pro letní dovolenou. Mezi největší a také nejznámější ostrovy Řecka patří Kréta, Rhodos, Korfu, Lefkada, Kos, Thassos, Samos, Santorini a Zakynthos. S last minute dovolenou na řeckých ostrovech se můžete těšit na písečné i oblázkové pláže, průzračně čisté moře, tradiční řeckou kulturu a výbornou zábavu, včetně vodních sportů, kterým zde vévodí potápění, šnorchlování a surfing.

 Řecko Last Minute

Řecko je nebývale atraktivní země, přitom ceny zájezdů s Last Minute klesají hluboko pod deset tisíc korun. V současné době je tak tato prosluněná a na historii bohatá část Evropy vyhledávanou mezi lidmi z celého světa. Nachází se zde krásné pláže, nespočet ostrovů, ostrůvků i souostroví. Jmenujme například Korfu, Ithaku nebo proslulou Krétu. Jde přitom o malou zmínku těch nejkrásnějších míst, jimiž se Řecko pyšní. Hlavní město, zvané jako Athény, je doprovázeno velkým množstvím pověstí a mýtů. Stranou nezůstává ani Sparta a Soluň, v nichž se nachází tisícileté historické památky. A takhle bychom mohli pokračovat prakticky do nekonečna. Řecko bylo rovněž významným bodem na mapě z vojenského, politického i kulturního hlediska. V dávných dobách zde vznikly základy matematiky a geometrie, sepsány zde byly mnohé literární skvosty, ba i evropská kuchyně stavěla a dodnes staví na základech Starověkého Řecka.

Řecko – historicky bohatá země s vysokým pohořím, kde sídlili známí antičtí Bohové. Členitý a rozmanitý kus pevniny na jihu Evropy s řadou ostrovů, jež omývá hned několik křišťálově čistých moří. Bohatá flóra a fauna, která potěší oko každého výletníka. Pokud bezradně kroutíte hlavou nad last minute zájezdy a nevíte, do jaké destinace vyrazit, pak se Řecko jeví jako ideální volba. Na řeckou pevninu a mnohé z jeho ostrovů jako například Korfu, Lefkada, Kefalonie, Zakynthos, Thassos, Kos, Rhodos nebo Kréta se nabízejí letecké zájezdy s odlety z Brna, Prahy, Ostravy a dalších míst České republiky na 8, 10, 11 i 12 dní. Kréta a Zakynthos patří také mezi destinace, kam se dnes létá na tzv. eurovíkendové pobyty na 3-4 noci.

Dovolená v Řecku, to je symbol nádherných západů a východů žhavého slunce, originálního a chutného jídla, jemného a horkého písku či klidného šumění moře. Díky bohatě členitému pobřeží a více jak dvěma tisícům ostrovů najdeme v Řecku jak idylická místa, tak i kosmopolitní letoviska s luxusně vybavenými hotely, která upokojí i tu nejnáročnější klientelu. I proto do Řecka každoročně vyjíždí velká spousta turistů, kteří se následně vrací spokojení a odpočatí. Příjemná dovolená a Řecko jsou zkrátka dva pojmy, které neodmyslitelně patří k sobě. Last minute a First minute zájezdy do Řecka jsou navíc cenově příznivé, takže si je může dovolit úplně každý!


Reklama:

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!